Jdi na obsah Jdi na menu

Cesta Petrolda de Salzy 29.1.2012

5. 2. 2012

 

                                            Výprava Petrolda de Salzy
 
Dne 29.1.2012 se konala výprava. Jenom ti nejlepší a nejotužilejší se jí účastnili. Překvapil nás Filip Vaculík, který šel také. Zima byla velká. Jakmile jsme dojeli do Orlovic, tak jsme došli na kraj lesa a tam jsme se rozdělili na 3 družstva. To byli Kočičáci, Lemoni a Lotosáci. Bylo asi –11°C. Šli jsme stále dál. Chtěli jsme rozdělat oheň, ale bohužel nám to nevyšlo. Zahráli jsme si hru, která nás opravdu bavila. Byli to Pakani. Tereza, Tom a Simona byli ochotni nám udělat pány a paní Pakany. A taky poklad byl, to jo. Petroldo de Salza nám nachystal pochoutku kterou jsme spapali. Mňam!
 
Výpravu připravily: Rádyjo a Simča.
Hodnocení: Palec co nejvýše to jde!!
 
Zapsala: Jana Nováková (Žížala) světluška 6.oddílu.