Jdi na obsah Jdi na menu

Návštěva Prahy 14.-16.9.2012

23. 9. 2012

Letní tábor ve Studnicích se nám stal osudným. Měli jsme téma Cesta kolem světa za 14 dní. Jenže při přeletu na Jamajku se nám v noci stala věc, kterou nikdo nečekal. Vše začalo nevinným poprcháním a skončilo to velice silnou bouřkou. Jak už bylo odvysíláno v televizích, museli nás zachraňovat hasiči. Ale hned po povodni se nám ozval pan Dr. Jaroš a oznámil nám, že nás zve do Prahy. Vyrazili jsme 14. září. Pan Dr. Jaroš nás zavedl za panem starostou. Po moc milém přivítání jsme se přesunuli na camp, který se jmenoval Na Korábě. Byli tam chatky a v těch jsme se ubytovali. Měli tam i patrové postele to bylo fakt super. Připravili pro nás i bezvadné buchty, které jsme s chutí snědli. Pak jsme zalezli do chatek a vybalili si. Do konce dne jsme měli sportovní odpoledne, k dispozici jsme měli tenis, badminton a i plážový volejbal. Mnozí z nás písek využívali na zahrabávání nohou nebo celých těl. Bavili jsme se opravdu moc. I v noci nám bylo vážně dobře, vyspali jsme se do růžova. A hned jsme se vypravili do botanické zahrady do skleníku Fata Morgana. Velice se nám líbil vodopád, bylo to v souladu s přírodou. Hned po hodinové procházce jsme se přesunuli super mini autobusem do Zoo Praha. Super! Nejlepší byli lední medvědi, orlosupi a vychloubavá malá černá opička. Potom jsme byli moc moc unavení. Večer jsme hned usnuli. Ráno jsme se probudili, honem se sbalili, nasnídali a vyrazili jsme do středu Prahy. Šli jsme k Orloji a k Václavskému náměstí i k Betlémské kapli. Pak jsme došli zpět na vlakové nádraží. A jeli jsme domů. Děti byli moc a moc nadšené. Za tento výlet moc moc děkujeme!!

 
Světluška 6. skautského oddílu Jana Nováková

 

Náhledy fotografií ze složky Praha 2012