Jdi na obsah Jdi na menu

Sportovní den Vyškov

30. 11. 2013

Ivanovice si odvezly bronz!

30. 11 léta Páně 2013 se některá ivanovická vlčata a některé světlušky zúčastnily sportovního dne pořádaného vyškovskými skauty. Tentokrát na téma Mimoni. Bojovalo se celkem ve čtyřech disciplínách: vybíjená, florbal, fotbal a přehazovaná. Mezi jednotlivými bloky (Poněvadž každé družstvo mělo hrát zápas dvakrát) byla ještě zábava v podobě stanovišť s různými vtipnými disciplínami, jako například ochutnávání surovin, nebo střelba z kuličkovky na mimoní terč.

 

kopie---spolecna.jpg

Všichni byli na konci sportovního klání značně unavení. Ze všech lilo a z těch, co nelilo, lít začalo během pár okamžiků, protože se blížilo vyhodnocení. Konečný výsledek vlastně nikoho nepřekvapil.  Ivanovičtí se umístili na přenádherné třetí místo a dostali se tak „na bednu.“ Gratulujeme!

Pavel Vaculík II. – Doktor